Zaznacz stronę

Często słyszymy od naszych klientów „ to nie dla mnie, mnie to nie dotyczy”. Zastanawiałeś ile razy sam powiedziałeś, że Ciebie coś nie dotyczy?

 

Tą krótką historią chcemy Ci pokazać, że nigdy nie wiesz co przydarzy się właśnie Tobie.

Teoretycznie dzień jak co dzień, kolejna wyjazdowa wizyta do klienta. Odległość około 100 km. Trasa w obie strony przebiegała spokojnie, mimo sporych utrudnień spowodowanych robotami drogowymi oraz brakiem płynu do spryskiwaczy i ograniczonym czasem 🙂  (dodać mogę, że dobrym sposobem jest znalezienie ciężarówki, która postara się o odpowiednie nawilżenie szyb).  Dosłownie 1 km od domu po zatrzymaniu się przed przejściem dla pieszych, poczułam uderzenie. Niestety kierowca poruszający się Renault Masterem nie zorientował się, że auta przed nim stoją. Szkody na Fordzie Focusie możecie sobie wyobrazić, na szczęście mi nic się nie stało.

Nie minęła minuta i zadzwonił do mnie szef. Wyobraźcie sobie jakie było moje zdziwienie kiedy zapytał czy nic mi się nie stało i nie potrzebuję pomocy…… Ponieważ testujemy rożne rozwiązania, jeżdżę z trzema urządzeniami, a jedno z nich umożliwia dostosowanie parametrów w taki sposób, żeby wysyłało powiadomienia o kolizji i wypadku bez  użycia dodatkowych czujników zderzeniowych. W moim przypadku reakcja szefa była miłym zaskoczeniem, natomiast w wielu innych mogłaby uratować komuś życie.

Zastanówcie się czy nie warto pomyśleć o bezpieczeństwie naszych najbliższych i skorzystać z gotowego rozwiązania, które znajdziecie tutaj. Każdy z Was może wskazać osobę dedykowaną, która otrzyma powiadomienie o zaistniałym zdarzeniu i będzie mogła w porę zareagować.

 

Jeśli chcesz wiedzieć więcej skontaktuj się z nami.

Napisz info@lokalizoo.pl

Lub zadzwoń 519 577 737