Zaznacz stronę

Audi A8

Range Rover

Jaguar XJ

Porsche Panamera

Czy montaż monitoringu GPS może spowodować problemy techniczne w pojeździe?

   Coraz częściej takie pytania zadają nam nasi klienci. Więc odpowiadamy, że oczywiście może. Dlatego, że bardzo dużo zależy od osoby, która montażu się podejmuje. Przez lata naszej pracy, wielokrotnie zderzaliśmy się z wesołą twórczością różnych „specjalistów”. Oczywiście kończyło się to niezadowoleniem i negatywnym nastawieniem do ponownej instalacji systemu monitoringu. Generalnie ten problem dotyczy każdej branży, ponieważ wszędzie spotykamy ludzi, którzy podchodzą do swojej pracy z zaangażowaniem i pełną odpowiedzialnością, a także tacy którzy specjalistami bywają na chwilę. Dlatego zwracajcie szczególną uwagę na to z kim podejmujecie współpracę, bo czasami naprawdę lepiej poczekać na decyzję, niż usłyszeć, że wszystko będzie zrobione „na już i bez problemów”.

  Jak jest u nas?  

  Na szczęście Lokalizoo może pochwalić się indywidualnym podejściem do każdego klienta i jego pojazdu. Zanim zaproponujemy konkretne rozwiązanie, ustalamy jakie możliwości czy ograniczenia pozostawił nam producent pojazdu. Nie boimy się, że nasi klienci będę niezadowoleni z wybranej usługi lokalizacji pojazdu o czym świadczy nasza stale powiększająca się aleja gwiazd 🙂 Cieszymy się bardzo, że coraz większa liczba klientów darzy nas zaufaniem i decyduje się na współpracę. Dodatkowym dowodem na to, że u nas każdy klient jest wyjątkowy i podchodzimy bardzo elastycznie do wszystkich potrzeb, jest wdrożenie systemu monitoringu GPS w USA, z którego relacja już wkrótce 🙂

A tymczasem nasze gwiazdy zasługujące na uwagę 🙂

 

Porsche Panamera (970) − pierwsza limuzyna niemieckiej marki Porsche produkowana od 2009 roku. Auto powstało w wyniku zwiększającego się zainteresowania czterodrzwiowymi limuzynami o sportowej linii nadwozia z dużymi silnikami, tzw. „czterodrzwiowymi coupe„. Pojazd zaprezentowano podczas Międzynarodowej Wystawy Samochodowej w Szanghajuw 2009 roku. W katalogu Porsche typ nadwozia Panamery to Gran Turismo. Nazwa pojazdu podobnie jak Porsche Carrera pochodzi od nazwy legendarnego wyścigu La Carrera Panamericana
Audi A8 – luksusowy samochód osobowy produkowany od 1994 roku przez koncern Audi AG. Konkuruje w grupie ekskluzywnych samochodów z BMW serii 7, Jaguarem XJ, Lexusem LS, Mercedesem klasy S i Volkswagenem Phaeton. Od 2010 roku produkowana jest trzecia generacja modelu. A8 to pierwszy wielkoseryjnie produkowany samochód osobowy którego konstrukcję wykonano wyłącznie przy użyciu aluminium (1997). Koncepcja aluminiowej konstrukcji samochodu opracowana przez Audi AG nosi nazwę Audi Space Frame (ASF)
Range Rover IV – został zaprezentowany po raz pierwszy podczas targów motoryzacyjnych w Paryżu jesienią 2012 roku. Samochód jest całkowicie nową konstrukcją, chociaż zdecydowano się na zachowanie dotychczasowej palety jednostek napędowych. Auto otrzymało jednak nową stylizację oraz wykonane z aluminium nadwozie, co pozwoliło na obniżenie masy własnej o 420 kg. W 2013 roku zaprezentowano Range Rovera w wersji hybrydowej. W październiku 2013 roku Land Rover zaprezentował przedłużoną wersję Range Rovera o nazwie LWB. Auto powstało z myślą o konkurowaniu z nową klasą S Mercedesa – oba pojazdy mają np. nadwozie o długości nieznacznie przekraczającej 5,2 m. W tylnej, wydłużonej o 14 cm, części nadwozia zamontowano dwa indywidualne fotele, każdy wyposażony w elektryczne sterowanie i funkcję masażu. Ich pasażerowie mają do dyspozycji m.in dwustrefową klimatyzację, lodówkę, elektrycznie sterowane stoliczki oraz monitory o przekątnej 10,2 cala.
Jaguar XJ limuzyna klasy samochodów luksusowych produkowana przez markę Jaguar od 1968 roku. Od 2009 roku produkowana jest czwarta generacja modelu. Nazwa XJ początkowo oznaczała kolejną serię modeli Jaguara, oznaczającą limuzynę i coupé o oznaczeniach XJ6 i XJ12 oraz odrębny model sportowy, oznaczony XJ-S. Cyfra 6 i liczba 12 w nazwie, oznaczały liczbę cylindrów zastosowanego silnika. Mimo nieco innych, oznaczeń wewnętrznych, kolejne konstrukcje Jaguarów tej klasy również nazwano XJ. Ponieważ Jaguary z założenia są autami i limuzynami sportowymi, ich bardziej luksusowe i prestiżowe odpowiedniki powstają w należącej do Jaguara firmie Daimler Motor Company.

Dołącz do naszej Alei Gwiazd

już teraz